Güvenlik Kamerası Sistemleri

GÜVENLİK KAMERASI SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamerası Sistemleri, 7/24 canlı kayıt ile daima güvenliğinizi sağlar.

Yaygın adıyla CCTV olarak bilinen kamera sistemleri, Her ortam ve koşul için farklı özelliklere sahip ürünler kullanılmaktadır. Uzak, yakın, dar, geniş, alçak, yüksek, karanlık, Islak, dış ve iç ortamların tümünde farklı kamera modelleri ve lensleri kullanılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Projeleriniz için en uygun kamera seçimini ancak profesyonel kişiler belirleyebilir. Yalnız tercihi size bırakılacak konular Analog veya Dijital kamera sistemi seçimidir.

Analog CCTV: Bu sistem sabit, ya da hareketli kameralar, sistem kontrol ünitesi, switch, kayıt cihazı (DVR), izleme yazılımı ve monitörden oluşabilmektedir. Sabit ya da hareketli kameralar ile çekilen görüntü UTP kablolar üzerinden kayıt cihazına (DVR) iletilir. Kayıt cihazı bu görüntüleri dijitale çevirip yüksek kalitede saklar. Günümüzde gelişmiş kayıt cihazları, dijitale dönüştürdükleri görüntüleri IP üzerinden ağa sunarak uzaktan izlemeye imkan tanıyabilmektedir.

Dijital (IP) CCTV: Bu sistem, IP kameralar, IP Encoder ile Decoder, izleme ve kayıt yazılımı ile Ağ Video Kaydedicisinden (NVR) oluşmaktadır. IP kameralardan gelen görüntü, ağ kayıt cihazına (NVR) iletilir. NVR, gelen dijital görüntüyü saklar. IP CCTV sisteminde,  görüntü uzak bir lokasyondan izlenebileceği gibi sistemden bağımsız uzak bir yerde de kayıt altına alınabilmektedir.

Kamera sistemlerimiz ile evinizi ve iş yerinizi her yerden takip edin.

size en yakın güvenlik kamera tamircisi,
size en yakın güvenlik kamera teknik servisi,
size en yakın güvenlik kamera servisi,
size en yakın güvenlik kamera kurulumu,

7/24 İletişim Hattı : +90 551 407 5040

Uzaktan destek, bakım, onarım, servis talepleriniz için arayabilirsiniz.