Sunucu (Server) Sistemleri

Sunucu Sistemleri

Daha çok Server veya Ana Makine olarak adlandırılan sunucular; yapılandırılan herhangi bir ağ üzerinde bilgileri,uygulamaları veya donanımı kullanıcılara paylaştıran, donanım ve yazılım bileşenlerinden oluşan özel bilgisayar sistem(ler)idir.

Bilgisayar sistemlerinin sürekli çalışmasının çok önemli olduğu finans, sağlık, eğitim vb gibi sektörlerde çok ufak zaman kayıpları, inanılmaz boyutta iş ve para kaybını beraberinde getirebiliyor. Bilgilerin bütünlüğü ve sorunsuz bir şekilde saklanabilmesi firmalar için çok daha önemli hale geldi.

Sunuculara olan ihtiyacımız işte burada ortaya çıkıyor. Yaptığımız işte, zaman, iş ve bilgi kaybı olmasını istemiyorsak doğru sunucu sistemleri ve doğru sistem kurguları bizlere yardımcı oluyor.

Server

İstediğiniz sisteme ulaşmanız için doğru marka ve model ile ilerleme konusunda eksiksiz bir destek ,basit iş yüklerinden iş kritik iş yüklerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sizlere sağlıyoruz.

7/24 İletişim Hattı : +90 551 407 5040

Uzaktan destek, bakım, onarım, servis talepleriniz için arayabilirsiniz.